wrz 16, 2011
1003 Wyświetleń
0 0

Remanenty na bobrach

Napisany przez

Z usprawnień na bobrach: Po prawej na stronie głównej macie panel logowania z FB lub tradycyjnie, panel zniknie po zalogowaniu. Możecie też zasubskrybować na maila komentarze do dowolnego wpisu, bez względu na to, czy sami go komentujecie, czy też nie.

Możecie także, przy rejestracji, zaabonować newsletter (nie będziemy Was nim zbyt często nękać), lub zrezygnować z niego (przy rejestracji lub po niej, na swoim profilu). Newsletter możecie również zamówić na samym dole po prawej stronie. Tam też możecie z niego zrezygnować.

Postaramy się także dość często proponować Wam udział w konkursach z nagrodami. Wkrótce konkurs z nagrodami w postaci książek kucharskich z daniami z Borów Dolnośląskich.

Wprowadziliśmy także kalendarium nadchodzących wydarzeń, nie tylko kulturalnych. Widzicie je u góry strony, klikając w nazwę wydarzenia przenosicie się na stronę z jego opisem.

Pod wpisami umieszczamy obecnie odsyłacze do wpisów na podobne tematy, taką rolę pełnią również podkreślone słowa we wpisach, linkując pokrewne tematycznie informacje i teksty.

Uporządkowaliśmy również menu nie pokazując w nim blogów i kategorii martwych, czyli głównie tych, których autorzy stracili wenę do pisania na bobrach. Jeśli ją odzyskają, ich blogi natychmiast wrócą do menu.

Zgodnie z obietnicami pojawili się nowi autorzy, czyli nadredaktor Kot i Maciej Małkowski, kolejni w drodze.

Wspomniane porządki w menu to także przygotowanie do nowego wyglądu strony, który będzie bardziej funkcjonalny i estetyczny choć nawiązujący do obecnego, czyli szanujący Wasze przyzwyczajenia.

Wasza aktywność, wydłużający się czas przebywania na stronie, ilość komentarzy i rosnąca stale ilość odwiedzających bobrzan to dla nas dowód, że działamy w dobrym kierunku. Nie zmienia to jednak faktu, że chętnie przyjmujemy wszelkie wnioski i sugestie.

Ponadto pracujemy nad forum. Uważacie że jego uruchomienie ma sens? Pomóżcie nam podjąć decyzję.

[poll id=”4″]

Ważna sprawa: stale szukamy nowych autorów. Autorów tekstów, filmów, filmików, zdjęć, żartów, komiksów, rysunków czy grafik. Zapraszamy.

 

 

 

 

Tagi artykułu:
Kategorie:
adminowe
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish