mar 20, 2013
1958 Wyświetleń
0 0

Harlem Shake uczniów II LO

Napisany przez

Harlem shake – tym mianem są określane kręcone przez internautów filmiki z charakterystycznym tańcem do piosenki „Harlem Shake” amerykańskiego DJ’a Baauera, które błyskawicznie zdobyły rzesze fanów na całym świecie.

Tym razem swój klip nakręcili uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego z Bolesławca. Przez miesiąc na You Tube obejrzały go 4000 ludzi. Pokazaliśmy filmik dyrektorowi szkoły, Mirosławowi Sakowskiemu. Oto jego spontaniczna reakcja:

– Skurczybyki! Ale to fajne! To jest klasa II E, ja ich uczę przedsiębiorczości – zareagował dyrektor. – Nakręcili to chyba w klasie językowej. Fajne to jest, pierwszy raz widzę ten film. Jestem zaskoczony, bo nie jestem na czasie z tą modą na harlem shake. To chyba po prostu zabawa, nie ma w tym żadnego podtekstu, który obraża drugą osobę, wyśmiewa drugiego człowieka, nie razi niczyich uczuć i nie świadczy źle o naszej szkole. Wręcz przeciwnie, ta inicjatywa jest pozytywna. Pokazuje, że w szkole panuje świetna atmosfera, młodzież moim zdaniem czuje się tu bezpiecznie i ta szkoła nie zabija w nich kreatywności. Jestem na TAK.

Jak Wam się podoba dzieło licealistów z II LO?

A tu kilka wzorców czyli subiektywny wybór ośmiu najlepszych wersji Harlem Shake:

Kategorie:
wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Harlem Shake uczniów II LO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish