Mar 28, 2013
1585 Wyświetleń
0 0

Poszlibyście do takiej szkoły?

Napisany przez

“Uczeń I LO w Bc: – nie myje się (musi w szkole) – żyje w syfie – nie ma na jedzenie (że niby jak student, hoho), a jak jakieś dostanie, to musi się nim podzielić – kolaboruje z Niemcami – lekcje matematyki ma w sali od chemii – musi wyciągać kartkę, a nie karteczkę – urządza cyrk na korytarzu – chodzi do szkoły, w której podróżuje się wózkami zakupowymi – ma nauczyciela od ang z potworną wymową, w dodatku nazywającego go żydem (and jew) lol” – tak podsumował ten spot I LO na YouTube internauta o nicku “elk soviet”.

Film to zrealizowany rok temu spot reklamowy I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu. Stworzony  przez uczniów tej szkoły. Od września 2012 na YouTube obejrzało go ponad 4100 osób. Dla porównania: spot II Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu, mimo, że opublikowano go pół roku wcześniej, na YouTube obejrzało 2370 osób.

Film I LO stworzyli: Łukasz Łysakowski, Krzysztof Pieszko, Piotr Pietruszka, Katarzyna Hapanowicz, Kuba Brzezicki, Bogusław Kalita, Aleksander Kinach, Michał Żak. Pomógł im Michał Szwed.

Jak Wam się podoba? 

Kategorie:
wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Poszlibyście do takiej szkoły?

       Dodaj komentarz

       Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

       The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

       pl_PLPolish
       Przeczytaj poprzedni wpis:
       Mniej ratowników na Orce

       Nie trzech a dwóch ratowników pilnuje bezpieczeństwa rano i wieczorem w Parku Wodnym Orka w […]

       Zamknij