kw. 7, 2013
2838 Wyświetleń
0 0

The Crazy Wood próbują swoich sił w Mam Talent

Napisany przez

Olaf Schweizer, Karolina Grodzicka i Daniel Połeć (od lewej) znany jako Lopez to trio z Bolesławca, które w niedzielę wystartowało w znanym show stacji TVN. Zespół jest znanym m.in. z regularnych występów w Piwnicy Paryskiej. Udział w programie był niespodzianką przygotowaną przez Olafa.

– Pojechaliśmy tam dość spontanicznie – opowiada Karolina. –  Olaf powiedział, że gramy koncert dla jakieś firmy. Zebraliśmy się i rano wyjechaliśmy. Podczas drogi Olaf dał Lopezowi do przeczytania zgodę moich rodziców na uczestnictwo w konkursie. Byliśmy zszokowani, niesamowicie zbladłam. Później było tylko czekanie, najpierw ponad godzinę czekaliśmy aby wejść do hotelu. Kiedy wreszcie go otworzyli, szybko wypełniliśmy karty i stanęliśmy po numerek. Potem było kilka godzin czekania do momentu kiedy stanęliśmy przed jury. Mieliśmy małego stresa. 

Crazy Wood zagrali piosenkę „Cyrk nocą” i na prośbę jury fragment „Sweet Home Chicago”.

– Jury, spodobał się nasz występ. Rzucili „fajnie” i sympatycznie się uśmiechnęli – mówi Karolina. – Teraz czekamy do 26 kwietnia na wiadomość SMS-ową i informację czy przeszliśmy dalej.

Daniel (klawisze) i Olaf (cajon) grają ze sobą od ponad dwóch lat. Karolina dołączyła do nich pod koniec listopada 2012 roku. Cała trójka to bolesławianie, Olaf sprowadził się nad Bóbr emigrując z Niemiec 7 lat temu.

The Crazy Wood gra głównie covery z okolic bluesa. Niemal w każdy poniedziałkowy i czwartkowy wieczór zespół można usłyszeć w Piwnicy Paryskiej. Wstęp na te występy jest bezpłatny.

TUTAJ możesz polubić The Crazy Wood na Facebooku.

Foto: The Crazy Wood

 

Kategorie:
muzyka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do The Crazy Wood próbują swoich sił w Mam Talent

     Dodaj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

     The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

     Bobrzanie.pl
     pl_PLPolish