wrz 13, 2013
2479 Wyświetleń
0 0

Posłuchaj minialbumu zespołu HARD

Napisany przez

Hard to bolesławiecki zespół z gatunku szeroko pojętego rocka, opierający swoją muzykę na klasycznym gitarowym instrumentarium z angielskimi tekstami.

Zespół powstał w lutym 2012 roku, początkowo jako jednorazowy projekt muzyczny, jednak później zaczął pracować nad własnym materiałem, który ostatecznie po roku udało się zarejestrować i wydać w formie EP.

– Włożyliśmy wiele serca i pracy w nagranie i wyprodukowanie tego albumu – reprezentuje wypadkową naszych zainteresowań muzycznych – mówi jedna trzecia tria, gitarzysta i wokalista, Michał Żak. Napisaliśmy takie piosenki, jakich sami byśmy chcieli słuchać, przez co przekrój albumu jest bardzo różnorodny – od hardrockowych wymiataczy i progresywnych kompozycji aż po depresyjne ballady. Sam akt nagrywania był wspaniałym doświadczeniem i mamy nadzieję, że to słychać. EPka powinna spodobać się fanom niebanalnego rockowego grania. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na FB i nieskrępowanego dzielenia się albumem.

EPka została wydana w formacie „płać ile chcesz” – wystarczy podać kwotę na stronie bandcamp, aby zapłacić za muzykę. Wpisując zero – możecie pobrać płytę za darmo.

Zespół tworzą:
Bartosz Amroziewicz (absolwent I LO, student Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie) – gitara prowadząca

Michał Żak (absolwent I LO, student Computing Science, Imaging and Multimedia na University of East Anglia w Norwich) – gitara rytmiczna, wokal, bas, produkcja

Igor Bińkowski (absolwent I LO, student Mechatroniki na Politechnice Wrocławskiej) – perkusja

Zespół HARD możecie polubić na Facebooku klikając TUTAJ.

Kategorie:
muzyka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish