wrz 29, 2014
2350 Wyświetleń
1 0

Bolesławianin wystąpił w serialu „Dlaczego ja?”

Napisany przez

„Szymon Maciejak mieszka razem ze swoją dziewczyną, Martą Giz w Kielcach. Konstruktor i opiekunka osób starszych są ze sobą od dwóch lat i są szczęśliwi. Gdy Wojciech, ich znajomy, wyjawia po pijaku, że napadł na sklep, nikt mu na początku w to nie wierzy. Jednak po pewnym czasie Szymon dowiaduje się, że napad rzeczywiście miał miejsce.” – tak wygląda historyjka opowiedziana w serialu „Dlaczego ja” z udziałem bolesławianina, Krzysztofa Krzemińskiego.

„Szymon Maciejak mieszka razem ze swoją dziewczyną, Martą Giz w Kielcach. Konstruktor i opiekunka osób starszych są ze sobą od dwóch lat i są szczęśliwi. Gdy Wojciech, ich znajomy, wyjawia po pijaku, że napadł na sklep, nikt mu na początku w to nie wierzy. Jednak po pewnym czasie Szymon dowiaduje się, że napad rzeczywiście miał miejsce.” – tak wygląda historyjka opowiedziana w serialu „Dlaczego ja” z udziałem bolesławianina, Krzysztofa Krzemińskiego, który gra Szymona Maciejaka.

– Jakieś trzy czy nawet cztery lata temu kolega poprosił mnie, żebyśmy poszli na casting organizowany przez firmę produkującą ten serial. Dla żartu – mówi Krzemiński. – Więc poszliśmy, wypełniłem jakąś ankietę, zagrałem improwizowaną scenkę i usłyszałem „zdzwonimy do Pana”. Nikt nie zadzwonił. Dopiero w lipcu tego roku odebrałem od nich telefon z zaproszeniem do zagania głównej roli w jednym z odcinków. Upewniłem się, że scenariusz nie wymaga ode mnie robienia z siebie idioty i się zgodziłem. Co ciekawe już na planie okazało się, że reżyser odcinka, Piotr Wąsiński, też jest z Bolesławca.

Rola to były trzy dni ciężkiej pracy na planie. Jak mówi Krzemiński, gaża nie była wygórowana, raczej symboliczna.

– Dla mnie to była fajna przygoda i możliwość zobaczenia, jak kręci się filmy – mówi bolesławianin. – Na planie uwija się wciąż kilkuosobowa ekipa, ktoś trzyma lampy, ktoś inny dba o dźwięk. A ty stoisz pośrodku tego wszystkiego.

Krzysztof miał już kolejne propozycje zagrania epizodów w tego typu serialach ale nie miał czasu na występy.

Cały odcinek z udziałem Krzysztofa możecie obejrzeć TUTAJ.

Kategorie:
styl
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish