kwi 24, 2014
4007 Wyświetleń
6 0

Małgorzata Foremniak, Joanna Koroniewska i Jan Jankowski doceniają bolesławieckie kosmetyki

Napisany przez

Znani aktorzy, Małgorzata Foremniak, Joanna Koroniewska i Jan Jankowski korzystają z produktów bolesławieckiej firmy Nanolaboratory Nantes i polecają je innym.

Znani aktorzy, Małgorzata Foremniak, Joanna Koroniewska i Jan Jankowski korzystają z produktów bolesławieckiej firmy Nanolaboratory Nantes i polecają je innym. 

Artyści gościli w Bolesławcu jesienią 2013 roku ze spektaklem „Jabłko” granym w Teatrze Starym. Udało się wówczas zorganizować ich spotkanie ze Zdzisławem Oszczędą, właścicielem firmy Nantes, który zaprezentował im osiągnięcia wynikające z badań nad nanotechnologią prowadzonych w Bolesławcu.

– Udało mi się zainteresować gwiazdy naszymi sukcesami i naszymi produktami – mówi Zdzisław Oszczęda. – Cała trójka aktorów postanowiła sprawdzić na sobie działanie kosmetyków i Nanowody Nantes. Teatr okazał się dla nas nie tylko wspaniałym nośnikiem kultury ale i okazją do spotkań ze znanymi ludźmi i zaprezentowania im naukowego dorobku naszego miasta.

Jan Jankowski, Joanna Koroniewska i Małgorzata Foremniak na scenie Tetru Starego w Bolesławcu

Jan Jankowski, Joanna Koroniewska i Małgorzata Foremniak na scenie Teatru Starego w Bolesławcu

To rozpoczęło stały kontakt aktorów z ekspertami Nantes, kosmetykami i Nanowodą Nantes. Artyści zaczęli sami o nich mówić publicznie. Małgorzata Foremniak w rozmowie z InStyle stwierdziła, że bolesławiecka Nanowoda jest dla niej odkryciem. 

W ostatnim numerze InStyle Joanna Koroniewska poleca krem stymulujący, intensywnie nawilżający na noc z serii NANOAqua + Therma Liquid.

 – Pielęgnuję cerę dobrymi kremami nawilżającymi. Moje ostatnie odkrycie to NANTES Cosmetics. Są naprawdę skuteczne! – informuje aktorka.

Bardzo zadowolony z kosmetyków Nantes jest też też Jan Jankowski. Z kosmetyków korzysta już wiele osób z jego rodziny.

– Jest nam bardzo miło, że znani ludzie doceniają nasze produkty i mówią o tym otwarcie – mówi Zdzisław Oszczęda. – Miło jest przekonać się kolejny raz, że proponujemy ludziom dobre produkty i że pochwały pod naszym adresem nie są kupioną reklamą a skutkiem autentycznego zadowolenia klientów.

Joanna Koroniewska poleca w InStyle krem Nantes

Joanna Koroniewska poleca w InStyle krem Nantes

Kosmetyki Nantes można kupić w sklepie internetowym Nantes.pl.

Kategorie:
styl
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Małgorzata Foremniak, Joanna Koroniewska i Jan Jankowski doceniają bolesławieckie kosmetyki

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish