gru 14, 2014
12444 Wyświetleń
3 0

Pomysł na prezent dla rodziców

Napisany przez

Podziękowanie rodzicom to ważny moment każdego przyjęcia ślubnego. Problemem prawie zawsze jest to, co rodzicom przy tej okazji wręczyć. Same kwiaty to mało a każdy chciałby dać prezent trwały i chciałby najważniejszego, aby prezent ucieszył obdarowanych.

Wydrukowany na płótnie portret dzieci (a czasem i wnuków) to prezent, który rodzice na pewno docenią.

Wydrukowany na płótnie portret dzieci (a czasem i wnuków) to prezent, który rodzice na pewno docenią.

Dwa dobre (świadczą o tym reakcje rodziców) prezenty  to film dla rodziców i portrety młodej pary w dużym formacie. Film (podobnie jak czasem stosowana prezentacja), to okazja do zgromadzenia gości, posadzenia rodziców na honorowym miejscu i pokazania im kilku minut zawierających np. zdjęciową historię pary młodej, scenki z podziękowaniami czy też wspomnienie wspólnej przeszłości. Może wyglądać np. tak:

Aby jednak taki film był przyzwoicie zrealizowany nie można zająć się nim tuż przed weselem, gdy innych spraw na głowie jest zbyt dużo. Warto wcześniej przemyśleć i przegadać z realizatorem treść, przedyskutować pomysły i dostosować je do realiów. Warto zając się tym co najmniej miesiąc przed ślubem a czasem wcześniej. Warto również pamiętać o tym, że film trzeba mieć na czym wyświetlić (telebim, ekran, projektor i komputer będą na weselu niezbędne).

Jeśli traktujemy taki film jako prezent i pamiątkę dla rodziców, to warto pomyśleć także o tym aby go im wręczyć w postaci materialnej, jako płytę z nadrukiem w jakimś ładnym etui itd.

Reakcje? Takie filmy praktycznie zawsze wywołują u rodziców i gości weselnych wzruszenia i uśmiech. Efekt jest gwarantowany.

Rodzice obdarowani podczas wesela wydrukowanymi na płótnie zdjęciami dzieci i wnuków zawsze są pod wrażeniem takiego prezentu.

Rodzice obdarowani podczas wesela wydrukowanymi na płótnie zdjęciami dzieci i wnuków zawsze są pod wrażeniem takiego prezentu.

Innym dobrym pomysłem na prezent są zdjęcia pary młodej (lub pary młodej z dziećmi). Wykonuje się je zwykle na osobnej krótkiej sesji kilka dni przed ślubem. Można je po prostu wydrukować w dużym formacie na papierze fotograficznym i oprawić, ale dobrym pomysłem jest również wydruk na płótnie.

Oprawione fotografie dla rodziców.

Oprawione fotografie dla rodziców.

Wielkoformatowe wydruki na płótnie są też czasem używane jako element wystroju sali. w której odbywa się przyjęcie ślubne. To oryginalny pomysł na przykład na miejsce nad parą młodą.

Para młoda w duuużym formacie w sali ślubnej.

Para młoda w duuużym formacie w sali ślubnej.

Fotografię taką można wystylizować np. na coś w stylu dawnego monidła czy postarzonej fotografii.

Stylizowana fotografia pary młodej jako element wystroju sali ślubnej.

Stylizowana fotografia pary młodej jako element wystroju sali ślubnej.

Ciekawym pomysłem może być też przystrojenie sali ślubnej zdjęciami pary młodej pochodzącymi z ich prywatnych archiwum, nawet tablica z niewielkimi odbitkami może wzbudzić ciekawość u wielu gości i pozwolić im lepiej poznać młodą parę.

Kategorie:
ślub wesele
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Pomysł na prezent dla rodziców

  • My daliśmy kosze z podarunkami: pamiątkowe zdjęcia w ramkach i weselny bimber ze specjalnymi etykietami. Całość oczywiście obowiązkowo ozdobnie zapakowana. Prezenty zapakowała nam dekoratorka, która robiła przystrojenie sali, kościoła, auta aranzacje-kaja.pl z Lublina. Polecam serdecznie! Mega profesjonalnie.

    kaśka 21/08/2015 08:27 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish