lut 6, 2015
4371 Wyświetleń
0 1

W świecie pasji – Maciej Łagodziński

Napisany przez

Jest niemal codziennie w domach milionów Polaków, na „szklanym ekranie”, żywiołowo grając w reklamach jednej z telefonii komórkowych. Bolesławianie mieli okazję niedawno obejrzeć go w spektaklu „Przypadek obiektywny” na scenie Teatru Starego.

Maciej Łagodziński, aktor. Najpierw studiował historię, później była Akademia Teatralna w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Był stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla najlepszych studentów szkół artystycznych. Debiutował w Teatrze Powszechnym w Radomiu. Chętnie prowadzi warsztaty teatralne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w szeroko pojętym ruchu amatorskim. Obecnie jest zaangażowany w działnia teatru niezależnego. Jest niemal codziennie w domach milionów Polaków, na „szklanym ekranie”, żywiołowo grając w reklamach jednej z telefonii komórkowych. Bolesławianie mieli okazję niedawno obejrzeć go w spektaklu „Przypadek obiektywny” na scenie Teatru Starego. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału Telewizji Łużyce. Stronę telewizji znajdziecie TUTAJ.

Kategorie:
wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish