lip 6, 2015
3330 Wyświetleń
3 1

Kolejne wyrwikółko w Bolesławcu

Napisany przez

Nie wiemy, czy zarządzający naszym miastem kiedykolwiek zrozumieją czym się różni stojak na rowery od parodii stojaka a ścieżka rowerowa od kolorowego chodnika. Nowy stojak rowerowy przy zbiorniku retencyjnym przy Jeleniogórskiej to klasyczne wyrwikółko, czyli prezent dla złodziei. Wpinając w niego przednie koło ryzykujemy, że tylko ono nam zostanie. Wpinając tylne – też raczej nie sięgniemy zwykłym zapięciem do ramy, zwłaszcza korzystając z U-Locka.

Kupowanie takich stojaków na rowery to zwykła głupota i bezsensowne wydawanie pieniędzy a także zniechęcanie rowerzystów do korzystania z rowerów.

A przecież są wśród miejskich urzędników ludzie jeżdżący na rowerach. Czy naprawdę nigdy nie pojechali rowerem na zakupy do Lidla, Rossmana czy do Galerii City Center i nie widzieli bezpieczniejszego modelu stojaka na rowery?

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Kolejne wyrwikółko w Bolesławcu

  • Najprzyzwoitszy, najpraktyczniejszy i zarazem najtańszy stojak rowerowy stoi przed wejściem do przejścia podziemnego na bolesławieckiej stacji PKP.

    Trzeba być złośliwym decydentem samorządowym lub kompletnym idiotą, aby zlecać kupowanie i montowanie „wyrwikółek”.

    Proponuję quiz – czy samorządowy decydent to nieedukowalny idiota czy złośliwiec?

    cemoi07 06/07/2015 16:52 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish