lis 25, 2015
2748 Wyświetleń
0 0

Grupa WHY nagrała teledysk z Mariuszem Ochocińskim, aktorem serialu „Na wspólnej”

Napisany przez

Wczoraj na ulicach Głogowa grupa WHY realizowała zdjęcia do nowego teledysku z udziałem aktora z serialu TVN. Jest szansa na to, że teledysk będzie miał swoją premierę w styczniu w Bolesławcu.

To niejedyna niespodzianka od zespołu, w którym na perkusji gra bolesławianin, Wojtek Łabudzki. Już wkrótce w internecie pojawi się piosenka świąteczna WHY z teledyskiem zrealizowanym we Wrocławiu.

12274559_1029164960480841_857939786185962575_n

Realizacja teledysku do piosenki świątecznej

Grupa Why, to przyjaciele, których połączyła miłość do muzyki,  pasja i chęć muzycznego samospełnienia każdego z członków zespołu. Działają dwubiegunowo dzięki połączeniu  mocnego,  charakternego, ale nadal popowego, brzmienia z nutą kobiecej delikatności i łagodności.  W utworach, w których większość to autorskie kompozycje grupy, nie brakuje melodyjnych linii wokalnych, jak również wyszukanych partii instrumentalnych, które razem tworzą niezwykły, muzyczny performance.  Muzyka, która tworzą artyści to wypadkowa tego, co lubi każdy z członków zespołu,  a złożone w całość  elementy dają ciekawy efekt.  WHY tworzą:

Agata Durał – wokal
Jarek Jafo Michalski – gitara
Rafał Zaczkowski – bas
Wojtek Łabudzki- perkusja, loopy
Mirek Grabowski- realizacja dźwięku
Foto główne Oficjalny fanpage Grupa Why 

Foto z realizacji Teledysku świątecznego: Olka Szczerbicka

Kategorie:
muzyka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish