lut 16, 2016
2290 Wyświetleń
2 0

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław w Bolesławcu

Napisany przez

W niedzielę, 28 lutego o godz. 10.00 w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” BOK-MCC odbędą się przesłuchania do konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na przesłuchania – wstęp wolny, a zespoły do udziału w konkursie – nagroda główna to 10 000 zł.

Po raz jedenasty Radio Wrocław organizuje konkurs mający na celu promowanie młodych, amatorskich zespołów z całego Dolnego Śląska. Do każdej edycji zgłasza się ponad 100 grup, w sumie na antenie Radia Wrocław zaprezentowało się prawie 900 formacji.

Każdy zespół ma możliwość przysłania własnych materiałów demo, na ich podstawie odbywają się kwalifikacje do przesłuchań regionalnych. Podczas castingów grupy walczą o możliwość zaprezentowania się w drugim, antenowym etapie, w którym codziennie przedstawiane są dwa zespoły, spośród których Słuchacze wybierają zwycięzcę tych pojedynków.

Po 12 tygodniach zabawy antenowej cztery najlepsze zespoły spotykają się na koncercie finałowym, gdzie odbywa się ten najważniejszy pojedynek na żywo – wybór zwycięskiego zespołu leży w rękach Słuchaczy radia, którzy w trakcie koncertu, na specjalnych biletach do głosowania wybierają zwycięzcę finału. Nagrodą główną w konkursie Muzyczna Bitwa Radia Wrocław jest 10  tysięcy złotych.

Na Wasze utwory czekamy pod adresem [email protected]. Szczegóły i regulamin na stronie www.muzycznabitwa.radiowroclaw.pl Radio Wrocław – Energia regionu!

Eliminacje Regionalne Muzycznej Bitwy Radia Wrocław organizowane są w Bolesławcu we współpracy z Bolesławieckim Ośrodkiem Kultury – Międzynarodowym Centrum Ceramiki, który planuje w lipcu br. w Bolesławcu organizację koncertu laureatów Muzycznej Bitwy Radia Wrocław.

Kategorie:
muzyka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish