Cze 12, 2017
2193 Wyświetleń
4 6

Nowy sprzęt dla policji?

Napisany przez

W policji pracuje mnóstwo fajnych, mądrych i kompetentnych ludzi. Wielu znam i cenię. Oczywiście, jak w każdej grupie zawodowej, pojawiają się tam idioci, frustraci i przestępcy. Ale myślę sobie, że większość pracujących tam ludzi nie po to założyła mundur, żeby wysługiwać się politykom i na zlecenie Błaszczaków czy Kaczyńskich zajmować się noszeniem takich ludzi jak Władysław Frasyniuk. Dawanie im tego rodzaju zadań to, w mojej ocenie, zupełny brak szacunku dla nich i dla publicznych pieniędzy wydanych na przygotowanie policjantów do służby.

Moim skromnym zdaniem mister Płaszczak do noszenia ludzi pokroju Frasyniuka, któremu ewentualnie może czyścić buty (i to najlepiej uwalane gnojem), powinien kupić co najmniej taki sprzęt jak na załączonym obrazku. A zamiast policjantów, powinien używać choćby pisowskiej młodzieżówki. Po godzinach zasiadania na państwowych posadkach (choćby w ARiMR) chłopcom przydałoby się trochę sportu. A przy okazji targając Frasyniuka w lektyce nauczyliby się o historii swojego kraju czegoś sensownego.

Ilustracja: Wikipedia.

Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Nowy sprzęt dla policji?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Występ Neo-nówki pokazał brak wyobraźni władz

  Nie, nie chodzi o brak wyobraźni członków kabaretu, choć sam osobiście ich wyobraźnią, kiedy tylko zdarzyło mi się zetknąć z...

  Zamknij