lut 15, 2018
2343 Wyświetleń
9 5

Niewiele czasu

Napisany przez

– Biorąc pod uwagę fakt – przywitała mnie przez telefon Moja Znajoma – że muszę schudnąć do JUTRA, to mamy chyba niewiele czasu?

No cóż, cierpliwość rzadko towarzyszy kobietom pragnącym zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Oczekujemy efektów natychmiast, bez planu i bez wsparcia innych.
Po dłuższej rozmowie ze Znajomą dowiedziałam się, że owszem błyskawicznie odchudzała, ale lodówkę. Teraz jest w stresie i nie wie, co począć. Znajoma – nie lodówka.

Umówiłyśmy się na wieczór ze Znajomą, aby przedyskutować problem. Okazało się, że postanowiła zmienić swój styl życia. Będzie teraz piękniejsza, zdrowsza, smuklejsza i szczuplejsza i … w ogóle w to nie wierzy, …że to postanowiła.

Cofnęłyśmy czas.

– Było to jakieś 20 kilogramów temu – opowiadała Znajoma – świat był piękny, a ubrania mniejsze. Moje ciało – jędrne i gładkie poruszało się sprężyście.

Były to czasy, kiedy wierzyłam, że jednymi z mych niewątpliwych zalet są Cierpliwość oraz Wytrwanie. Wytrwale więc zajadałam ciasteczka, lody, czekoladki i Cierpliwie trenowałam biegi po sklepach odzieżowych w poszukiwaniu coraz to większych rozmiarów.

Cierpliwość się skończyła wraz z wyprzedażą odzieży dla puszystych, Wytrwałość… pozostała.

Nastało JUTRO.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
flexi & sexi
  http://www.flexibilityfitness.pl

  Jestem wykwalifikowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, posiadam państwowe uprawnienia zawodowe. Z pasją i entuzjazmem prowadzę zajęcia fitness.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish