sty 9, 2020
1920 Wyświetleń
3 0

Byłem na Mistrzostwach Świata – historyczny sukces polskiego sportu!

Napisany przez

Wójcik Racing Team napisał historię polskiego sportu na moich oczach! Sprawdźcie emocje jakie towarzyszyły zawodnikom Motocyklowych Mistrzostw Świata FIM EWC na francuskim torze Paula Ricarda w Bol d’or! Razem z dziennikarzami i filmowcami z największych światowych mediów miałem okazję relacjonować 24-godzinny wyścig pełen niespodziewanych zdarzeń. Jednym z nich był ogromny historyczny sukces polskiej załogi Wójcik Racing Team. Sprawdźcie jak im poszło!

We Francji realizowaliśmy wraz z Tomkiem Rolą oraz Bernardem Łętowskim zdjęcia do filmu dokumentalnego „Bez Znieczulenia”, którego premiera odbędzie się 6 marca w Warszawie! Producentem filmu jest Stowarzyszenie Via Sudetica.

Tagi artykułu:
· · · · · · ·
Kategorie:
wideo
http://www.redfilmproduction.eu

Cześć! Nazywam się Szymon Wasylów. Jestem reżyserem i dokumentalistą. Interesuję się wszystkim co jest związane z ruchomymi obrazami. Na co dzień produkuję filmy reklamowe. Po godzinach kręcę własne produkcje. Prywatnie zadowolony mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish