sty 13, 2020
2239 Wyświetleń
3 0

Rekord w Bolesławcu!

Napisany przez

Wszystkie ręce na pokład!

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii! W Bolesławcu pobito zeszłoroczny rekord i zebrano ponad 215.000 zł! To prawie dwukrotnie więcej niż przed rokiem. Ogromne brawa dla bolesławian i całego sztabu na czele ze wspaniałą młodzieżą i Michałem Szwedem. Całe miasto zaangażowało się w akcję. Liczne występy, atrakcje i hojność podczas licytacji przerosły nasze oczekiwania. DZIĘKUJEMY! Sprawdźcie vloga ze sztabu w Bolesławcu!

Obszerny materiał z tego dnia pojawi się już w sobotę 18 stycznia 2020 na moim kanale. Subskrybujcie aby być na bieżąco.

SIEMA!

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
wideo
http://www.redfilmproduction.eu

Cześć! Nazywam się Szymon Wasylów. Jestem reżyserem i dokumentalistą. Interesuję się wszystkim co jest związane z ruchomymi obrazami. Na co dzień produkuję filmy reklamowe. Po godzinach kręcę własne produkcje. Prywatnie zadowolony mąż i ojciec.

Komentarze do Rekord w Bolesławcu!

  • Wow !!!
    Świetna robota :) mam tu na myśli ten filmik jak i zaangażowanych w WOŚP ludzi !!!

    U. 14/01/2020 12:26 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish