mar 25, 2021
2543 Wyświetleń
10 0

Nowy herb miasta i powiatu?

Napisany przez

Zupełnie serio apeluję do radnych rady miasta i rady powiatu o zmianę herbów obu obszarów na coś w stylu powyższej fotografii. Byłoby przynajmniej na temat i konkretnie. W dodatku herb spójny z polityką władz i nowym kierunkiem zarządzania Obecnie Bezpartyjnych z przystawkami. Minister Szyszko byłby dumny z naszego programu lokalnego rozwoju o nazwie „Wyrżnijmy i zarabiajmy na sprzedaży tego, co wyrżniemy, ***** tlen, cień, ciszę, ptaki, wiewiórki i owady”.

Myślę, że zmianę herbów można by było sfinansować z kontraktów sponsorskich z firmami produkującymi piły. Sam się dziwię że już dziś na granicy powiatu nie ma tablic w stylu „Husqvarna i Stihl witają serdecznie!”

W uzasadnieniu uchwał wystarczy wrzucić kilka zdjęć z miejskich parków, terenu szpitala powiatowego albo lasów wokół miasta. Niedługo Nadleśnictwo Bolesławiec zostanie Nadprernictwem Bolesławiec.

Oczywiście jest ryzyko, że Nowa Ruda poda nas o plagiat (jej herb poniżej), ale plagiaty mają w naszym mieście pewną tradycję, więc możemy założyć, że samorządy będą przygotowane do obrony.

Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish