kwi 6, 2023
1103 Wyświetleń
2 2

aŻartNEWS: Koleje Dolnośląskie bez kremówek – pasażerowie oburzeni!

Napisany przez

Nie gasną emocje po 2 kwietnia, kiedy to w pociągach IC można było dostać ciastko z okazji 18 rocznicy śmierci papieża. Koleje Dolnośląskie nie podołały wyzwaniu. Pasażerowie najpierw myśleli, że przewoźnik po prostu szanuje swoje tradycje związane z opóźnieniami, ale kremówek nie dostali ani 3, ani 4 kwietnia!

–  Jestem oburzona, czuję się jak pasażerka drugiej klasy – mówi zbulwersowana bolesławianka. – To elementarny brak szacunku dla świętego Jana Pawła II. Specjalnie nie jadłam śniadania, żeby mieć miejsce na ten hołd pamięci w żołądku. Brakuje jeszcze, żeby w pociągach wyświetlali nam TVN zamiast twarzy dolnośląskich polityków!

Podobno część pasażerów zapowiada bojkot Kolei Dolnośląskich. Marszałek województwa, Cezary Przybylski (KD jest spółką samorządu wojewódzkiego) jest zagrożony. Chwieje się koalicja dolnośląska z urażonymi przedstawicielami PiS. Ratunkiem może być koncepcja rozdawania 10 kwietnia modeli radzieckiego samolotu TU 154. Dolnośląski PiS zgadza się na takie zadośćuczynienie tylko w sytuacji, w której samolocik będzie w specjalnej wersji oznakowania SK, a symbol oznakowania znajdzie się przed cyferkami 154.

POWYŻSZA INFORMACJA JEST NIEPRAWDZIWA

Kategorie:
aŻartNEWS
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish