cze 5, 2023
1300 Wyświetleń
2 0

aŻartNEWS: Otwarcie nowej drogi w Bolesławcu nieważne, trzeba będzie powtórzyć!

Napisany przez

Całe 150 metrów drogi otwarto uroczyście w poniedziałek przy ulicy Strefowej w Bolesławcu. Był nawet poseł Szymon Pogoda, była przecinana wstęga i były przemówienia o ceramice. Wszystko na nic!

Okazuje się, że otwarcie było zorganizowane po amatorsku i niezgodnie z obowiązującymi w Bolesławcu normami. Nie zaproszono Obecnie Bezpartyjnych Samorządowców, czyli władz miasta i powiatu i jeszcze marszałka województwa, ponadto nie poświęcono drogi, a przed jej otwarciem nie było w mediach relacji z gospodarskiej wizyty władz miasta z cyklu pańskie oko konia tuczy.

Lokalne władze chcą namówić władze strefy do powtórki uroczystości, aby odbyła się ona w sposób godny i słuszny. Nasz człowiek w ratuszu mówi, że pretekstem ma być użycie przez organizatorów wstęgi w barwach Unii Europejskiej, co powinno urazić posła PiS. Niby powinno, a może po prostu było motywacją do cięcia wrażych barw???

POWYŻSZA INFORMACJA JEST PRAWIE PRAWDZIWA, TVP.INFO BYŁOBY Z NAS DUMNE!

Foto: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna

 

 

Kategorie:
aŻartNEWS
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish