mar 30, 2013
2447 Wyświetleń
4 1

Z Telewizyjnej Taśmoteki – odcinek z 6 marca 2013

Napisany przez

Czy wiecie, że bolesławiecka Unia Wolności poparła swojego kandydata do senatu, Piotra Romana? Czy wiecie, że w 1997 roku zaczęły się gminne kłopoty ze śmieciami?  Czy wiecie, że wówczas dopiero drugi raz Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze przyznało tytuł Przedsiębiorcy Roku?

Czy chcecie zobaczyć jak ubierano się w karnawale 97 i jak wtedy wyglądali Karol Stasik, Józefa Witas, gitarzysta Sumptuastic Wojtek Szajwaj, czy obecny prezydent miasta? A jak wyglądała matura w I LO i jak świętowano dwudziestolecie Zespołu Pieśni i Tańca „Bolesławiec”?

To wszystko (i wiele innych rzeczy) znajdziecie w odcinku programu Bogdana Mazurkiewicza i Jana Samerdaka ” Z Telewizyjnej Taśmoteki” wyemitowanym na antenie Telewizji Lokalnej Azart Sat 6 marca tego roku.

Bohaterowie tego wydania programu to m.in.: Kazimiera Popławska, Kazimierz Niebieszczański, Bohdan Pieliński, Józefa Witas, Karol Stasik, Piotr Roman, Stanisław Kuduk, Kazimierz Gawron, Ryszard Ruliński, Edmund Maliński, Jacek Ruchała, Jarosław Borek, Wojtek Szajwaj, Paweł Romańczuk, Krzysztof Strzelczyk, Andrzej Grabowski, Władysław Zuziak, Teresa Pawlik, Stanisław Małkowski, Hubert Prabucki, Teresa Stopnicka, Elżbieta Andrusieczko-Tor.

W związku z tym, że Telewizja lokalna Azart Sat nie życzy sobie udostępniania na portalu bobrzanie.pl sowich materiałów wideo (choć umożliwia ich udostępnianie) programu nie obejrzycie już na bobrzanach, możecie obejrzeć go TUTAJ.

Stronę WWW Telewizji Lokalnej Azart Sat znajdziecie TUTAJ.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Z Telewizyjnej Taśmoteki – odcinek z 6 marca 2013

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish