lut 24, 2014
2471 Wyświetleń
0 0

Gdzie rowerzyści mają miejskie stojaki?

Napisany przez

Tworząc dwa lata temu ranking największych kretyństw rowerowych w Bolesławcu (znajdziecie go TUTAJ) nieskromnie nie przypuszczaliśmy, że kretyństwa przetrwają w naszym mieście tak długo. A jednak.

Wśród piętnowanych głupot zwracaliśmy uwagę na bezmyślnie zakupione przez miasto i w wielu wypadkach bezmyślnie zamontowane stojaki rowerowe, które pozwalają jedynie przypiąć koło roweru, a nie jego ramę. Przy dzisiejszych formach montażu kół do widelca kradzież pojazdu przypiętego za koło trwa jedynie krótką chwilę.

Dziś trafiliśmy na idealną ilustrację tego co rowerzyści pragnący zabezpieczyć swój sprzęt myślą o miejskich stojakach, Nawet latarnia jest lepsza:

stojak2

Co ciekawe wiedza o bezpiecznym przypinaniu roweru nie jest obca w Bolesławcu prywatnym firmom takim jak galeria Bolesławiec City Center czy Rossmann (przykłady TUTAJ i TUTAJ)

Przy okazji po drugiej stronie drogi odnotowaliśmy fakt, że znak drogowy wciąż niezmiennie tkwi na środku drogi rowerowej. Prawdopodobnie chodzi o to, żeby nie umknął uwadze rowerzystów.

stojak4

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Gdzie rowerzyści mają miejskie stojaki?

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish