sie 11, 2014
3326 Wyświetleń
12 0

2000 zł do wygrania podczas Gliniady!

Napisany przez

Co trzeba zrobić aby wygrać jedną z nagród z puli 2000 zł? Trzeba mieć fantazję, wymyślić oryginalny strój, albo zebrać grupę co najmniej 10 osób i stworzyć z nich oryginalną glinoludową ekipę.

Co trzeba zrobić aby wygrać jedną z nagród z puli 2000 zł? Trzeba mieć fantazję i wymyślić zaskakujący strój, albo zebrać grupę co najmniej 10 osób i stworzyć z nich oryginalną glinoludową ekipę.

W konkursie na najciekawsze pojedyncze przebranie zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 500 zł, drugiego – 300, a trzeciego – 200.
Od zeszłego roku podczas Gliniady odbywa się także konkurs dla najbardziej oryginalnej (minimum dziesięcioosobowej) grupy Glinoludów. Zwycięzcy otrzymają 1000 zł.

Pełny program Gliniady 2014, która odbędzie się już 23 sierpnia w Bolesławcu (plac przed Bankiem zachodnim przy ulicy Bankowej) znajdziecie TUTAJ.

W zeszłym roku w rywalizacji grup wygrały mumie (na zdjęciu)

Foto: Grzegorz Sidorowicz

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
konkursy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish