sie 11, 2017
2237 Wyświetleń
7 1

Maraton Kobiecości " Kobiety Mocy " w Bolesławcu

Napisany przez

23 Września odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla kobiet podczas, którego na scenie pojawi się 5 prelegentek, które poprowadzą warsztaty tematyczne  poświęcone kobiecym zagadnieniom  osobistym i zawodowym. Ten dzień zarezerwuj w kalendarzu, by zrobić coś  dobrego dla siebie :)

Tego dnia zajmiemy się naszym pięknem – nie tylko tym zewnętrznym, ale i wewnętrznym. To czas w którym możesz razem z nami dać sobie chwile wytchnienia, nabrać dystansu, złapać nową siłę do działania a także oderwać się od codzienności bo nie zabraknie humoru i niespodzianek!

Niezależnie od tego w jakim momencie życia jesteś  – każda z nas potrzebuje nowych inspiracji, motywacji do działania a czasem mówiąc wprost – kopniaka do działania. Co ostatnio zrobiłaś tylko dla siebie ? Czy może od dawna marzysz o podróży, planujesz iść na fitness, chciałabyś mieć lepszą pracę ? Każda z nas ma jakieś pragnienia mniejsze i większe i każda z nas potrzebuje wsparcia, by ruszyć z miejsca.

Podczas wydarzenia poznasz kobiety, takie jak ty:
– które szukają sposobu na siebie
– które planują swój rozwój
– które mają marzenia i chcą je realizować
– które mimo przeszkód realizują siebie
– które mają za sobą sukcesy i porażki
” Kobiety Mocy ” – to wydarzenie, które pozwoli ci odkryć nową siebie  :)

Zapraszamy serdecznie na  popołudnie w kobiecym gronie niezależnie czy masz 20, 50 czy 100 lat- to wydarzenie jest dla wszystkich kobiet! Ponieważ my wszystkie zarządzamy projektami pt. dom, rodzina, praca, zdrowie i wiele innych. W to wyjątkowe popołudnie – otrzymasz ogromną dawkę nowej energii, motywacji do działania – którą tak naprawdę masz w sobie! My tylko poprzez przygotowane ciekawe prelekcje połączone z warsztatami pomożemy ci odkryć  twoją własną nową lepszą wersję siebie i damy ci warsztat . Na scenie pojawią się kobiety takie jak ty – córki, matki, kobiety z marzeniami – które realizują swoje cele i podzielą się swoimi doświadczeniami.

Na wydarzenie należy zarezerwować czas popołudniowo–wieczorny. Oprócz prelekcji, warsztatów będą także różne atrakcje, niespodzianki oraz degustacje.  Zaplanuj ten dzień dla siebie a może też zabierzesz przyjaciółkę, mamę czy inne ważne w twoim życiu otaczające cię kobiety.

Program Wydarzenia :
-„ Potęga motywacji – sukcesy kontra upadki „
– „ Pieniądze w świecie kobiety”
– „ Jak zdobywać świat bez miliona w kieszeni ”
-„Droga realizacji osobistych i zawodowych celów„
-„ Siła kobiecości  – poczucie własnej wartości„
– „ Kobieta w formie –zmieniamy nawyki„
– „ Kobieta przed obiektywem„
– „ Lekcja wizażu „

Więcej informacji o wydarzeniu , oraz sylwetki prelegentek na  :
www.facebook.com/maratonkobiecosci http://credit-n.ru/blog-listing.html http://credit-n.ru/calc.html

  http://www.facebook.com/maratonkobiecosci

  Event Manager. Instruktor i choreograf formacji tanecznych. Twórczyni projektu Maraton Kobiecości promująca zdrowy styl życia. Prelegentka kobiecych wydarzeń. Prywatnie wielbicielka zwierząt wspierająca adopcje. Pasjonatka zdrowej kuchni, podróży oraz zagadnień psychologii .

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish