lip 17, 2018
3003 Wyświetleń
6 6

Odszedł Dariusz Mucha

Napisany przez

Dariusz Mucha dwukrotnie był radnym Rady Miasta, w kadencji 1998-2002 (pełnił przez pewien czas funkcję wiceprzewodniczącego rady) oraz obecnej 2014-2018. Ostatnio był radnym niezależnym, choć do rady wszedł z komitetu urzędującego prezydenta. Był także autorem wydanej w 2006 roku książki „Samorząd dla mas”, która pokazywała od kulis historię bolesławieckiego samorządu.

Można powiedzieć, że był najbardziej barwnym i kontrowersyjnym radny bolesławieckiego samorządu. Jego ostre polemiki z oponentami i bezkompromisowe dążenie do ustalenia prawdy oraz nieprawidłowości w działaniach władz były wyjątkiem w lokalnym samorządzie. Dzięki jego działaniom wiele spraw ukrywanych przed opinią publiczną zostało ujawnionych.

Dariusz Mucha był także niegdyś zawodnikiem Bolesławieckiego Klubu Sportowego, grał jako pomocnik. Pracował także niemal 10 lat pod ziemią w Zakładach Górniczych Konrad. Z wykształcenia był socjologiem. W ostatnich latach zaangażował się bardzo mocno w pomoc niepełnosprawnym dzieciom uprawiającym sport.

We wrześniu skończyłby 58 lat.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy szczere kondolencje.

O dacie i miejscu pogrzebu poinformujemy.

 

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
odeszli
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish