lip 23, 2013
3647 Wyświetleń
0 0

Ponad 93 tysiące odsłon kanału bolesławianki na YouTube

Napisany przez

Tyle wynosi obecna liczba wyświetleń nagrań treningów instruktorki Angeliki Pióro. Bolesławianka jest z wykształcenia fizjoterapeutką, instruktorką fitness, a niebawem kulturystyki i nauczycielem wychowania fizycznego. Jej kanał poświęcony jest przede wszystkim treningom dla kobiet w ciąży oraz osobom pragnącym poprawić wygląd swojego ciała.

Na bazie zdobytego wykształcenia i doświadczenia pomaga Polkom na całym świecie utrzymać formę zarówno w czasie ciąży, jak i po. Wielu osobom borykającym się z nadwagą udało się osiągnąć swój cel dzięki jej radom i treningom.

Na kanale możemy również znaleźć porady dietetyczne oraz odpowiedzi na zadawane przez was pytania. Dodatkowo profil na Facebook’u wzbogacony jest o motywujące zdjęcia i pozwoli wam na nieprzegapienie nowinek kanału. Można też bezpośrednio zwrócić się ze swoim pytaniem lub prośbą o konkretny trening.

– Kanał powstał wskutek potrzeb kobiet otaczających mnie – mówi Angelika. – Większość z nich w pewnym wieku z różnych przyczyn przestaje się „ruszać”. Później są niezadowolone ze swojego wyglądu i spada ich samoocena. Zauważyłam też, że ten proces często ma swój początek już w czasie ciąży oraz po jej zakończeniu. Wiele Pań wychodzi z założenia że „Skoro jestem w ciąży, to muszę dużo odpoczywać i jeść za dwoje” To błąd! Później bardzo mocno tyją, co po porodzie skutkuje fatalnymi efektami. Wiele z nich nie wie po prostu, jak i co może ćwiczyć w czasie ciąży i tu wkraczam ja.

Kanał, choć młody, ma już swoją rzeszę fanów. Angelika planuje niebawem nagrać kilka treningów w miejscach charakterystycznych dla Bolesławca. Autorski program młodej trenerki ma szansę odnieść sukces. Fani na facebooku nazywają ją drugą Ewą Chodakowską.

Filmy Angeliki już wkrótce będziecie mogli oglądać także w ramach nowego cyklu na bobrzanach.

Link do kanału znajdziesz TUTAJ

 

 

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
styl
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish