Mar 24, 2014
1241 Wyświetleń
0 0

Bajkoczytanie “Kochamy zwierzęta”

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza dzieci i rodziców do wzięcia udziału w „BAJKOCZYTANIU”. Są to cykliczne spotkania, odbywające się w ostatnią niedzielę każdego miesiąca w Teatrze Starym.

Bajkoczytanie jest wydarzeniem realizowanym wspólnie przez Księgarnię „Papirus”, Miejską Bibliotekę Publiczną i Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu.

„Bajkoczytaniu” przyświeca idea, że głośne czytanie dziecku uczy je myślenia, rozwija język, przyśpiesza rozwój mowy, rozbudowuje pamięć dziecka i wyobraźnię. Pobudza do kreatywności. Zapewnia też dziecku emocjonalny rozwój, pomaga w wychowaniu, ułatwia przekazanie wartości moralnych, postaw godnych naśladowania, ułatwia naukę w szkole, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie.

Na “BAJKOCZYTANIE” pt.“Kochamy zwierzęta” serdecznie zapraszamy Państwa już w najbliższą niedzielę, 30 marca, o godz. 16:00 do Teatru Starego.

Kategorie:
polecamy
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ja w Brukseli…

Szanowni Państwo 25 maja każdy Polak, Polka, każdy obywatel kraju członkowskiego Unii Europejskiej, korzystający z […]

Zamknij