Cze 22, 2015
1435 Wyświetleń
1 0

Maraton teatralny w Teatrze Starym

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego serdecznie zaprasza na maraton spektakli Pracowni Teatralnej MDK, który odbędzie się w Teatrze Starym w Bolesławcu. Jest to różnorodna propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także dla tych, którzy sami zechcą wziąć los spektaklu w swoje własne ręce i wejść na scenę.

Poniżej przedstawiamy repertuar:

1) “Achmed” grupy RE/AKTOR – bajka mówiąca o tym, jak chciwość i zarozumialstwo zostają ukarane, a dobro zwycięża. Spektakl jest realizowany w konwencji czarnego teatru.

2) “Dziób w dziób” teatru “Z jednej gliny” – wielokrotnie nagradzany spektakl na ogólnopolskich festiwalach – czasami widok z okna może nas zaskakiwać, czasami grupa jest mocna, ale to, co łączy i jest najważniejsze, to szczera przyjaźń.

3) TU-ZIEM-SCY grupy RE/AKTOR – Warszawa i jej mieszkańcy widziane oczami Mirona Białoszewskiego.

4) “Zimna ściana” – monodram Ireny Tkaczyk – opowiada o dzieciństwie i jego słodko-gorzkim smaku.

5) Spektakl ostatni to improwizacja z udziałem zgromadzonej na sali widowni. To Wy zdecydujecie, jaki będzie koniec przedstawionej historii…

Serdecznie zapraszamy, start – 26 czerwca 2015, godz. 17:00. Nie może Was zabraknąć tego wieczora. Wstęp na spektakle jest bezpłatny.

Kategorie:
kultura
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Więźniowie z obozów pracy w Bunzlau

W kilkudziesięciotysięcznym Bunzlau (Bolesławiec), w pierwszej połowie lat 40. ubiegłego stulecia, powstało wiele obozów pracy przymusowej: obóz dla Żydów, podległy...

Zamknij