lip 7, 2021
829 Wyświetleń
0 0

Spotkanie z Sylwią Majcher w bibliotece

Napisany przez

Klub Vegefani działający przy Miejskiej Biblioteki Publicznej-Centrum Wiedzy serdecznie zaprasza na spotkanie z Sylwią Majcher, propagującą ideę zero waste w kuchni oraz fleksitarianizm jako sposób na ograniczenie mięsa w diecie. Wydarzenie odbędzie się 8 lipca 2021 r. w siedzibie biblioteki.
Sylwia Majcher jest znaną z mediów edukatorką ekologiczną i autorką takich książek jak „Gotuję, nie marnuję”, „Wykorzystuję, nie marnuję” czy „Mniej mięsa”.

Spotkanie otrzymało dofinansowanie w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki 2021.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
kultura
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish